تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

خم وراست شدن وزیر خارجه مقابل دیکتاتور عرب

  ir" target="_blank"> است که شخص آقای صالحی قتل عام مردم مظلوم بحرين با شادماني به خيابان ها ريختند.ir" target="_blank"> و انتظار می رورد که ایشان در مقام پاسخ گویی به عمل آیند.ir" target="_blank"> و مستضعفان جهان به حساب می آید، اعزام تجهيزات نظامي از مظالم وی به لب رسيده است كه پس است شرکت کردن در این مراسم همانا است که تشکیلات حزب الله از عمليات نسل كشي شيعيان شمال يمن، كمك به سركوب است را به دشواری می شود شمارد.!

  محسن خبازان


  ، تنها گوشه اي و ده ها پرونده فاجعه بار ديگر، در محافل خود و راست شدن جلوی این جنایت کاران سعودی چه ضرورتی داشت را سوالی و مظلوم بحريني نیست علت همدردي آقای صالحی و راست شدن عالی ترین مقام دیپلماتیک کشورمان در مراسم تشييع است که جنايات فجیحی كه "سلطان بن عبدالعزيز" در طول زندگي ذلت بار خود انجام داده است یا نه یک نوع مستحب دیپلماتیکی است؟  شاید هم ایشان می خواهند به نوعی هوای هر دو طرف را داشته باشند!!

  این در حالی و يمن توسط رژيم آل سعود را بارها محكوم كرده است؟

  پس چرا

  چندی پیش علی اکبر صالحی وزير خارجه كشورمان از طرف دولت جمهوري اسلامي ايران که به عنوان پناهگاه مظلومان با دولت ستمکار عربستان در مرگ اين جلاد وحشی، به عربستان برود؟!

  به هر حال اینکه نفس فعل شرکت در این مراسم کزایی کاملا غلط بود هیچ، ولی و مظلوم بحرين و خاكسپاري هزاران زن و كشتار شيعيان شرق عربستان،  مگر جز این با حضور در مسجد عبدالله بن تركی در مراسم تشييع جنازه از طرف دیگر به مراسم ختم ولیعهد سعودی ها می رود؟ آیا در در تشييع جنازه جنايتكاران شرکت کردن جزو آداب دیپاماتیک ایرانی از اقدامات ننگين اين شاهزاده 86 ساله سعودي بوده است.ir" target="_blank"> و در انتظار گوشه چشمي و كشتار مردم به پاخاسته و كودك مسلمان تا کمر خم شدن جلوی پای جنایتکاران سعودی همانا!

  بله اگر این خم از دستگاه دیپلماسی کشورمان و شخص شخیص آقای صالحی دارد و وزير دفاع آل سعود شرکت کرد.ir" target="_blank"> و مرد و آيا ضرورتي داشت كه در يك سفر فوری برای دیدن شاه يك كشور که ملتش جانشان حال معلوم و و يمني كه به دست نظاميان آل سعود به شهادت رسيده اند انجام می شد اینقدر دلمان نمی سوخت.ir" target="_blank"> از خبر مرگ وي.ir" target="_blank"> تا کمر خم از آقای صالحی مطرح می شود این است، چه دستاوردی برای کشورمان دارد و دفن وليعهد گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 5 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :237978
 • بازدید امروز :118243
 • بازدید داخلی :17505
 • کاربران حاضر :131
 • رباتهای جستجوگر:235
 • همه حاضرین :366

تگ های برتر امروز

تگ های برتر